Dáma v závoji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Dáma v závoji a Odhalená pravda - FINÁLE

20. 08 2017 22:10 | Alexandra Stahlová
Dáma v závoji: Dáma v závoji
Dáma v závoji: Dáma v závoji Foto: Lux Vide

Opäť doma, no v prestrojení a pod falošným menom, začne Clara pátrať po svojom „vrahovi“ a... Plánovať pomstu!

Dáma v závoji
Clara (Miriam Leone), s tvárou zahalenou čiernym závojom a vystupujúc pod falošným Emilia di Sant’Ubertová, sa podarí skutočne husársky kúsok, keď ju jej teta Matilde angažuje ako svoju novú spoločníčku - práca u tety, ktorá o jej pravej identite nemá ani najmenšie tušenie, jej totiž umožní zdržiavať sa legálne v sídle Grandiovcov a môcť tak začať pátrať po intrigánovi, ktorý sa ju pokúsil zabiť!

Je to pre ňu veľmi ťažké, pretože sa zdá, že Guida (Lino Guanciale) jej domnelá smrť vôbec netrápi – v podstate totiž všetok svoj čas trávi v spoločnosti barónky de Blemontovej (Juana Acosta)! A tak Clara začne plánovať pomstu... Nuž a prvý človek, ktorý bude musieť draho zaplatiť za všetko príkorie, ktorého sa na nej kedy dopustil, bude... Adelaide (Lucrezia Lante della Rovere).


Odhalená pravda
Clara je presvedčená, že za všetko jej nešťastie môže Guido, a tak sa postará o to, aby sa objavili dôkazy, ktoré políciu navedú na jeho stopu a prinútia ju vypočuť ho v súvislosti so zapríčinením jej „samovraždy“ a ako dôvodne podozrivého z Ludovicovej (Felix Gomez) vraždy!

Keď Guido skončí v žalári a jeho osud je, zdá sa, spečatený, Clara vďaka Adelaideinmu priznaniu odhalí niečo, čo raz a navždy zmení jej život – niečo, čo sa stalo v noc jej narodenia...!

Sledujte v nedeľu, 27. júna, o 20.00!

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na