Dáma v závoji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nový začiatok a Kruté podozrenia

06. 08 2017 22:10 | Alexandra Stahlová
Dáma v závoji: Nový začiatok
Dáma v závoji: Nový začiatok Foto: Lux Vide

Zanedbávaním Guida Clara v podstate prenecháva moc nad svojím manželstvom i životom Corneliovi a Adelaide...

7. epizóda: Nový začiatok
Guido (Lino Guanciale) sa vráti z Brugg, kde sa mu vďaka barónke de Blemontovej (Juana Acosta) podarilo získať potrebné finančné prostriedky na rozbehnutie fabriky na výrobu a spracovanie hodvábu. Nanešťastie však netrvá dlho a pochopí, že zmluva, ktorú tajne podpísal bez vedomia svojho partnera Ludovica (Felix Gomez), je pasca!

Clara (Miriam Leone) je natoľko pohltená spravovaním dcérinho dedičstva spolu s Matteom (Jaime Olias), ktorého oficiálne menovala správcom statku, že trestuhodne zanedbáva Guida. Akoby si, žiaľ, neuvedomovala, že tým v podstate prenecháva stále väčšiu a väčšiu moc nad osudom svojho manželstva i života intrigánom Corneliovi (Andrea Bosca) a Adelaide (Lucrezia Lante della Rovere)!


8. epizóda: Kruté podozrenia
Clara sa nedokáže ubrániť rastúcim pochybnostiam, že ju Guido podvádza s barónkou de Blemontovou – no keď sa ho na to na rovinu spýta, on neveru rázne poprie. Napriek tomu sa vzájomná dôvera medzi manželmi postupne stále viac a viac vytráca – až napokon Clara vážne ochorie a každým dňom je slabšia a slabšia!

Aj preto – a napriek jej protestom - sa Guido napokon rozhodne dať na odporúčanie potvory Adelaide a angažuje Cecile ako Aurorinu guvernantku. Ako čas plynie, už aj Ludovico začne vážne pochybovať o Guidových úmysloch a bezúhonnosti a zvažovať, či by nemal z obchodného partnerstva s ním vycúvať...

Sledujte v nedeľu, 13. augusta, o 20.00!

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na