Dáma v závoji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nešťastná manželka a Stratená dôvera

23. 07 2017 22:10 | Alexandra Stahlová
Dáma v závoji: Nešťastná manželka
Dáma v závoji: Nešťastná manželka Foto: Lux Vide

Sklamaná Clara vie, že pred svojimi problémami nemôže utekať večne... Preto sa pokúsiť získať si Guida!

3. epizóda: Nešťastná manželka
Guido (Lino Guanciale) nechce mať s Clarou (Miriam Leone), ženou, ktorú si sám nevybral a v podstate si ju bol nútený vziať proti svojej vôli, absolútne nič spoločné, a tak aj po svadbe pokračuje vo svojom doterajšom, zhýralom spôsobe života – noc čo noc trávi v kabarete v spoločnosti iných žien a svoju mladú a krásnu manželku jednoducho ignoruje...

Život mu však nekomplikuje len súkromný život, ale i Gerard (Paolo Mazzarelli), jeho priateľ z minulosti, na ktorú by Guido najradšej zabudol, no nemôže, pretože ho Gerard sprosto vydiera – chce stále viac a viac peňazí za to, že bude držať jazyk za zubami a nevyzradí Guidovo tajomstvo!

Clara je tiež veľmi sklamaná a nešťastná, preto sa snaží prísť na iné myšlienky na mieste, ktoré vždy bolo roky jej bezpečným útočiskom a v podstate jediným domovom, ktorý mala – na statku San Leonardo. Vie však, že pred svojimi problémami nemôže utekať večne, preto sa rozhodne využiť svoju zmyselnosť a pokúsiť sa získať si Guida... A podarí sa jej to! Kým sa ich vzťah každým dňom viac a viac prehlbuje, podlý Cornelio (Andrea Bosca) upriami svoju pozornosť na pôvabnú Anitu (Ursula Corbero), Clarinu kamarátku zo statku. je rozhodnutý urobiť čokoľvek, len aby bola jeho!


4. epizóda: Stratená dôvera
Keď Cornelio brutálne znásilní Anitu, hrdý Matteo (Jaime Olias), ktorý sa nedokáže len tak na povel vyrovnať s toľkou podlosťou a nespravodlivosťou, zahorí spravodlivým hnevom a Cornelia zmláti. Cena, ktorú musí zaplatiť za túto opovážlivosť, je naozaj vysoká – musí okamžite opustiť statok! Clara preňho, žiaľ, nemôže vôbec nič urobiť, pretože od žiarlivosťou zhrýzaného Guida sa obzvlášť v tejto veci žiadnej podpory nedočká...

No predsa je tu niečo, čo Clara urobiť môže – rozhodne sa anonymne sponzorovať Matteovo štúdium agronómie. Jej manželstvo s Guidom drvivú väčšinu času pripomína divokú jazdu na horskej dráhe – raz si hore, raz zase dole... Keď zistí, že je tehotná, intrigánka Adelaide (Lucrezia Lante della Rovere) sa zo strachu, že by Clara mohla porodiť mužského dediča a pripraviť tak Cornelia o dedičstvo, rozhodne urobiť všetko, aby jej nenávidená neter o dieťatko prišla!

Sledujte v nedeľu, 30. júla, o 20.00, v televízii Doma!

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na