Dáma v závoji cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexi ryšavka z Dámy v závoji je sama: Dostala kopačky!

22. 07 2017 08:00 | jat
Miriam Leone ako Dáma v závoji
Miriam Leone ako Dáma v závoji Foto: Lux Vide

Dlhoročný partner talianskej herečky Miriam Leone sa zahľadel do inej!

Krásna ryšavka Miriam Leone, ktorú môžete už od tejto nedele vidieť ako hlavnú hrdinku Claru v talianskom romantickom seriáli Dáma v závoji, prerazila vo svete šoubiznisu v roku 2008, keď vyhrala súťaž krásy Miss Italia. Už počas štúdia začala pracovať ako moderátorka v rádiu a neskôr aj v televízii. Svoju hereckú kariéru odštartovala niekoľkými menšími úlohami, až kým neprišli hlavné postavy v seriáloch Nezabiješ (Non uccidere) a práve Dáma v závoji (La dama velata).

Dáma v závoji
Foto: Lux Vide
 

Kým v seriáli patrí jej srdce šarmantnému Guidovi, ktorého hrá taliansky herec Lino Guanciale, v reálnom živote je Miriam aktuálne bez partnera. Vlani sa po štyroch rokoch rozišla so svojim snúbencom - hudobníkom, spevákom a spisovateľom Davidom Dileom, ktorý je v Taliansku známejší pod pseudonymom Boosta. „Stále verím v lásku na celý život, len je potrebné ju nájsť. Mne sa to zatiaľ nepodarilo, keďže Boosta sa zamiloval do niekoho iného,“ vyjadrila sa.

Aj napriek tomu, že je single, cíti sa spokojná a šťastná. „Som v poriadku, naozaj. Som ako pole ležiace ladom, ale to je normálne, také sú cykly života. Mám čas nájsť samu seba a toto obdobie bude tiež slúžiť na to, aby som bola v budúcnosti lepšou partnerkou,“ dodala pokorne v jednom z rozhovorov.

Miriam s dnes už bývalým priateľom...

Miriam Leone s frajerom
Foto: TV Markíza
 

Sledujte romantický seriál Dáma v závoji - každú nedeľu o 20.00, v televízii Doma!

 


Prečítajte si aj:
* Telenovelová kráska po prekonaní rakoviny opäť žiari!
* Slnko, more, exotika... Dovolenkový maratón Cihana z Vymenených životov!
* Pamätáte si šibala Adama zo Zity na krku? Takto vyrástol

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na