DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Strhujúci príbeh krásnej Clary vyvrcholí veľkým finále už dnes!

25. 06 2015 07:55 | trinity
Dáma v závoji - Clara (Miriam Leone)
Dáma v závoji - Clara (Miriam Leone) Foto: Lux Vide

Dočká sa konečne spravodlivosti a... Bude Dáma v závoji pokračovať druhou sériou?

Ak aj vy patríte k divákom, ktorý po jedenásť večerov so zatajeným dychom sledovali osudy krásnej Clary, rozhodne si dnes o 21.45 na Markíze nenechajte ujsť záverečnú časť! Vo veľkom finále sa totiž dozviete, či osudom ťažko skúšaná dáma v závoji konečne zistí pravdu o milovanom i nenávidenom Guidovi a o tom, kto sa ju snažil zniesť zo sveta – a či sa jej podarí pomstiť zradu, ktorej sa onen človek na nej dopustil!

Ako príbeh Clary a Guida dopadne vám na tomto mieste samozrejme neprezradíme, ba dokonca ani len nenaznačíme - nechceme vám predsa pokaziť skvelý zážitok... No môžeme prezradiť niečo, čo vás iste zaujíma, a síce, či Dáma v závoji, ktorá krásnu herečku a bývalú Miss Taliansko z roku 2008 Miriam Leone (Clara) preslávila nielen v jej domovine, ale i v zahraničí, a ktorá z jej hereckého kolegu Lina Guancialeho (Guido) v podstate zo dňa na deň urobila sexsymbol, dnešnou dvanástou časťou končí definitívne, alebo sa nebodaj... Môžeme tešiť na ďalšiu sériu?

Nuž, odpoveď je tak trochu, ehm, diplomatická. Npokon, posúďte sami – keď sa v talianskych médiách krátko po odvysielaní poslednej epizódy, ktorú vy uvidíte práve dnes večer, objavili špekulácie, či sa fanúšikovia dočkajú pokračovania, ktorého sa dožadujú, dostalo sa im tejto odpovede: „Tvorcovia to nevylučujú, zatiaľ však ďalšiu sériu oficiálne nepotvrdili. Ani Miriam Leone sa netají tým, že by ju nakrúcanie Dámy v závoji 2 nesmierne potešilo. Najbližšie mesiace ju však zamestnáva nakrúcanie iného seriálu pre taliansku televíziu.“ Fanúšikom preto zrejme nezostáva iné, ako... Byť trpezliví a neprestať dúfať! :-)

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na