DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tajnostkár! Päť rokov ukrýva snúbenicu a odmieta o nej hovoriť!

12. 06 2015 10:17 | Kamil Konkoľ
Lino Guanciale, herec
Lino Guanciale, herec Foto: TV Markíza

A my samozrejme vieme viac!

Je tajomnejšia ako pani Colombová! Talian Lino Guanciale sa už dva týždne objavuje na obrazovkách TV Markíza v seriáli Dáma v závoji. Rovnako ako jeho seriálový hrdina Guido, aj Lino je plný tajomstiev. Tým najväčším ostáva jeho snúbenica. Tají ju už vyše 5 rokov.

Keď príde reč na lásku, Lino Guanciale s hrdosťou vyhlasuje, že je šťastne zadaný a verný. „Nevera je niečo, čo nemám v génoch," povedal fešák v jednom z rozhovorov.

O jeho priateľke sa vie len to, že je to divadelná herečka. Nič bližšie však prezradiť nechce. „Žijeme spolu, no svadba či deti zatiaľ u nás nie sú témou. V súčasnosti sa chceme sústrediť na našu kariéru."

Je priam záhadou, že dlhé roky sa nikomu nepodarilo vypátrať jej identitu, dokonca ich nikto spolu ani neodfotografoval. Špekuláciu až pred pár týždňami odštartovala jediná snímka na sociálnych sieťach.

Je na nej so svojou kolegyňou Antoniettou Bello. Lino však napriek tomu nič nepotvrdil a naďalej gentlemensky mlčí. Že by stále chcel nechať aspoň iskierku nádeje aj fanúšičkám?

Lino Guanciale
Foto: TV Markíza,
 

Prvé informácie o novom seriáli TV Markíza. Hrať bude aj Alexander Bárta! 

Chcete dostať vysvedčenie od obľúbenej hereckej hviezdy? Máme pre vás súťaž! 

Jeseň sa ponesie v znamení skvelej zábavy. Pozrite sa na nich! Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na