DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kedysi kráľovné krásy, dnes herečky: Aj ony začínali na predvádzacích mólach!

22. 05 2015 10:05 | Kamil Konkoľ
Herečky (bývalé kráľovné krásy)
Herečky (bývalé kráľovné krásy) Foto: wikipedia.com

Ktorá z dám sa vám páči najviac?

Urobili dobre! Zo súťaží krásy si to namierili na plátna kín, minimálne na televízne obrazovky. Aj Sharon Stone začínala ako modelka. Keď mala 17, zvíťazila v súťaži Miss Crawford County v Pensylvánii, neskôr zakotvila v prestížnej modelingovej agentúre v New Yorku. V roku 1980 debutovala vo filme Woodyho Allena, kde si zahrala menšiu rolu.

Základný inštinkt, kde si zahrala s Michaelom Douglasom, ju vystrelil na vrchol. Sharon sa kariéry modelky definitívne vzdala. V roku 1996 vyhrala Zlatý glóbus, film Kasíno nominovali na Oscara. Dnes má na konte niekoľko filmov, no úspech z čias Základného inštinktu sa jej prekonať nepodarilo. 

Halle Berry si miesto v rebríčku najkrajších žien planéty skutočne zaslúži! V roku 1986 skončila na súťaži Miss World na 6. mieste. Vždy ju lákal film. Halle prežila kadečo. Chvíľu prespávala dokonca v útulku pre bezdomovcov, no trpezlivosť ruže priniesla. Koncom 90. rokov zaujala snímkou Introducing Dorothy Dandridge, za ktorý získala takisto Zlatý glóbus. Jej Ples príšer bol o pár rokov neskôr oscarový. 

Miriam Leone, krásna ryšavka, ktorá mieri na obrazovky TV Markíza. Takisto bývalá kráľovná krásy. Miss Talianska z roku 2008 zažiari už 2. júna v premiérovej časti seriálu Dáma v závoji, ktorý videlo neuveriteľných 6 a pol milióna divákov. Miriam budú patriť utorky, stredy a štvrtky. Romantický seriál s prvkami drámy a detektívky si vás získa.

Sledujte Dámu v závoji od 2. júna o 21.45 h na Markíze.

Dáma v závoji
Foto: TV Markíza
 

Seriál nakrúcali v Tridente a okolí.

Miriam Leone v seriáli Dáma v závoji
Foto: TV Markíza
 

Chýbať nebudú historické kostýmy.

Dáma v závoji, seriál TV Markíza 2015
Foto: TV Markíza,
 

Hlavná hrdinka nového seriálu má uhrančivý pohľad a zmyselné pery. Miriam Leone 

Sledujte novú kulinársku šou na TV Doma. Zmena chutí vám zachutí

Sviniar Kramer z Búrlivého vína. Toto o ňom povedal Vlado Kobielsky


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na