DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Uhrančivý pohľad, zmyselné pery: Nový seriál so sexy Miriam už čoskoro!

22. 05 2015 09:00 | Kamil Konkoľ
Herečka Miriam Leone
Herečka Miriam Leone Foto: Instagram

Ryšavka nám bude kradnúť spánok trikrát do týždňa. Máme sa, na čo tešiť!

Miriam Leone (30) je na úsmev skúpa. Ale o to záhadnejšie pôsobí! Vyžaruje z nej južanský sexepíl. Nič prvoplánové, ale o to intenzívnejšie. V rodnom Taliansku je obrovskou hviezdou, slovenských divákov zrejme ešte len očarí. Mieri totižto na obrazovky TV Markíza!

Miriam Leone 2
Foto: Instagram
 

Ryšavka je kráľovnou krásy z roku 2008 a v Taliansku ju poznajú nielen ako modelku a herečku, ale aj ako moderátorku. Má za sebou účinkovanie v niekoľkých filmoch a úspešných seriáloch. Jedným z nich je Dáma v závoji, kde si zahrala hlavnú úlohu Clary.

Miriam Leone 4
Foto: Instagram
 

Dáma v závoji je historický romantický seriál, odohrávajúci sa koncom 19. storočia v severnom Taliansku. Na svoje si však prídu aj priaznivci drámy a detektívky. Nebude chýbať tajomno, ktoré sa bude prelínať všetkými dvanástimi dielmi mimoriadne úspešného seriálu.


Dáma v závoji (Miriam Leone)
Foto: TV Markíza,
 

Clara Grandi Fossà je mladá urodzená žena slobodného a rebelského ducha, ktorá bola odlúčená od svojho brata - dvojčaťa a prinútená uzavrieť dohodnuté manželstvo. Napriek tomu sa do svojho manžela zamiluje a snaží sa získať si jeho lásku.

Clara sa však stane obeťou sprisahaní svojej tety a bratranca, ktorí sú odhodlaní ukradnúť jej dedičstvo a zničiť manželstvo podnecovaním žiarlivosti a vyslovovaním podozrení z cudzoložstva.

Dáma v závoji (Hlavní hrdinovia)
Foto: TV Markíza,
 


Hľadajúc pravdu, Clara začne trpieť záhadnými halucináciami a nervovo sa zrúti. Jedného dňa sa niekto pokúsi Claru zabiť utopením vo vodách rieky Adiža. Clarine telo sa nikdy nenájde. Každý si myslí, že spáchala samovraždu. Clara prežije a pod maskou, skrývajúc si tvár čiernym závojom, sa vracia do svojej rodiny, aby odhalila pravdu a potrestala vinníkov.

Sledujte Dámu v závoji v premiére 2. júna 21.45 h na Markíze!

Vlado Kobielsky o postave Kramera. Ten sviniar ma baví! 

Barbora Rakovská presne vie, aké povolanie by mala mať jej dcéra

Cuky Luky radia ženám, ako správne posilňovať! Naozaj toto?

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Dáma v závoji: FINÁLE - v nedeľu, 27. augusta, o 20.00!
Sledujte celé epizody na